Ájurvéda Litomyšl

Vyberte si svoji masáž

Ájurvédské masáže přinášejí nový příliv životní energie, hluboké relaxace, zlepšují činnost lymfatického a nervového systému, jsou účinné při bolestech hlavy, zad, svalů, kloubů, nespavosti, odstraňují psychickou únavu a stres, zvyšují obranyschopnost, zpomalují stárnutí, posilují imunitní systém. Hlavním cílem masáží je pomoc při odplavování toxinů z těla a tím navození rovnováhy v těle. Pravidelným absolvováním ájurvédských masáží dochází k postupné regeneraci organismu, celkovému uvolnění a tím navození duševní rovnováhy.

od 1350,-

Abhyanga

Uvolňuje toxiny z těla, působí proti ztuhlosti svalů a kloubů, zlepšuje funkci oběhového a lymfatického systému. Pomáhá toku vitální energie v těle. Masáž posiluje nervový a imunitní systém, pomáhá odstranit poruchy spánku, napětí, úzkosti, výrazně zjemní pokožku a pomáhá předcházet mnoha kožním nemocem.

od 1750,-

Abhyanga & Svedan box

Jde o ideální spojení celotělové masáže a pocení v unikátní bylinné parní sauně, kdy klient leží na dřevěném roštu, která pomáhá hlubšímu vstřebání bylinných olejů do tkání. Detoxikuje tělo, uvolňuje svaly a posiluje imunitní systém.

1550,-

Shirodhara

Omlazující a pročišťující procedura. Je velice účinná při léčbě poruch spánku, bolestech hlavy, krční páteře, pro léčbu mnoha nemocí spojených s hlavou, při únavě způsobené mentálním vypětím, eliminuje stavy úzkosti a strachu, upravuje tlak, vyživuje vlasy.

2700,-

Abhyanga & Shirodhara

Spojením celotělové masáže Abhyanga a Shirodhara dosáhnete zklidnění nervového systému, posílíte imunitu. Relaxace pro celé tělo, duši, mysl a pro získání nové energie a harmonie.

1950,-

Marmová masáž

Vhodnou stimulací důležitých bodů na těle podporujeme přirozený tok energie tělem, dochází k odstranění různých bolestí. Jelikož marma body mají přímý vztah k našemu emocionálnímu tělu, pomáhají rovněž k uvolnění a léčení emocí, blokád a traumat.

1150,-

Kati Shiro Abhyanga

Uvolňující a učinná masáž při přetrvávajících bolestech zad, způsobených např. sedavým zaměstnáním. Je dobrá pro zlepšení toku energie v páteři a centrální nervové soustavě, pomáhá regenerovat meziobratlové ploténky a obratle. Ulehčuje při bolestech zádového svalstva a svalovém napětí.

1550,-

Podikizhi

Výrazně uvolňuje a prohřívá organismus, zjemňuje pokožku. Terapie teplými měšci plněnými speciální směsí bylin, která je především určená k odstranění revmatismu a bolestí.

1650,-

Udvartana

Exkluzivní tělová kúra, která působí na všechny smysli těla, na zpomalení procesu předčasného stárnutí, na detoxikaci organismu.

3100,-

Abhyanga & Svedan box & Shirodhara

Dopřejte svému tělu a duši tuto vysoce účinnou relaxaci.

1350,-

Kati Vasti

Pro odstranění bolestí v bederní a křížové oblasti zad, degenerativních změn páteře, stlačených plotének a výhřezů plotének, osteoporóze (řídnutí kostí), osteoartritidě a bolestí kyčlí, zánětů sedacího nervu (ischias), zánětů obratlů.

450,-

Nasya

Nasya pomáhá od mnoha onemocnění jako je chronické bolesti hlavy, nespavost nebo při prevenci onemocnění horních cest dýchacích.

400,-

Tělové svíce

Proti nespavosti, bolesti svalů, při nachlazení, při bolestech čelních a obličejových dutin, při potížích se sluchem, bolestech uší, na ženské problémy, pro harmonizaci, uvolnění trapézových svalů, na hojení jizev.

1750,-

Rituál radosti

Zážitkový pěstící rituál dodávající ženě pocit výjimečnosti a ženskosti, navozuje radost ze života.

1650,-

Očistný rituál Guayava

Očistný rituál Guayava navrátí jemnost a pružnost vaší pokožce, odstraní následky stresu z celého těla a obnoví přirozenou harmonii těla.

1350,-

Bahenní zábal z Mrtvého moře

Zábal z bahna z Mrtvého moře příznivě působí při bolestech kloubů, revmatismu, artritidě a při podpůrné léčbě bolestí šlach a páteře.

1850,-

Čtyřruční masáž

Jedná se o intenzivní, zklidňující masáž, která přináší uvolnění svalového napětí a rovněž napomáhá odstranit následky stresu. Působí na lymfatický systém a krevní oběh.

600,-

Mukabhyanga

Účinná nejen při bolestech hlavy, uvolňuje psychickou únavu a stres, navozuje pocit duševní pohody. Obličejová masáž argonovým olejem pomáhá oddálit proces stárnutí, zlepší krevní oběh, pružnost svalů a kladně působí na celkovou psychiku.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dopřejte svým nejbližším pohodlí, maximální relax a psychickou pohodu zakoupením dárkového poukazu na Vámi vybranou službu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v salonu

Ájurvéda Litomyšl